Jak fulfillment u nás vypadá

Jsme logistickou firmou s třicetiletou zkušeností ve skladování a distribuci po České republice, Slovensku a Maďarsku skrze firmy VAPOL CZ a TowPoint.
Co se děje s balíkem, který do našeho skladu zavítá?

Pracovníci na příjmu převezmou zboží od přepravní společnosti, zkontrolují správnost dodávky a vše zaskladní.
Podle potřeby je ke konkrétním produktům přibalena další dokumentace.
Podle potřeby je ke konkrétním produktům přibalena další dokumentace.
Animaci vertikálního zakladače Compact Twin nám poskytla společnost Vertiflex.

Skladovací systém

Naše skladovací prostory patří mezi nejmodernější v České republice také díky spolupráci se společností VertiFlex a využití automatických vertikálních zakladačů Compact Twin.

50 000

pozic pro sortiment

16 m

vysoké skladovací prostory

až 80 000

plánovaných paletových míst

← Animaci vertikálního zakladače Compact Twin nám poskytla společnost Vertiflex.

Proč zrovna tento skladovací systém?

Rychlost a efektivita

Řada Compact Twin se vyznačuje především dvojitým výtahem. Ten zvládne přepravit další polici v době, kdy obsluha pracuje na předchozí polici, čímž je prakticky zdvojnásobena rychlost vychystávání zboží.

Spolehlivost a přesnost

Automatizované řešení s menšími nároky na lidský faktor než u tradičních skladovacích řešení znamená také menší chybovost a větší přesnost dodávek.

Úspora nákladů

Využití vertikálního prostoru znamená také větší skladovou kapacitu a levnější celkový provoz. Je také minimalizován čas strávený čekáním na vychystání dalších produktů.

Na výdeji se z objednaných skladových položek stávají zásilky pro vaše zákazníky. Všechno pečlivě balíme do vhodných krabic s  použitím co nejméně nadbytečného materiálu. Zároveň však balíme tak, aby veškerý obsah balíku cestu zvládl bez poškození.

< 24 h

expedice tentýž den

1 000+

zásilek denně

spokojených zákazníků

Naši dopravci

Aktuálně při expedici spolupracujeme s následujícími společnostmi. Chybí Vám tady nějaký dopravce? Kontaktujte nás – rádi vám vyjdeme vstříc.

Kam dál?

Prohlédněte si naše skladovací prostory na videu nebo si s námi domluvte schůzku – rádi s vámi vybereme to nejlepší řešení!
  • Osobní, individuální přístup
  • Férová komunikace a jednání
  • Na trhu již přes 30 let
  • Škálovatelné sklady
  • Vlastní software s API propojeními
© 2024 LOG4U

Kontaktujte nás

Měli byste zájem o spolupráci, nezávaznou prohlídku skladu nebo jen chcete více slyšet o fulfillmentu či logistice? Napište nám! Rádi si s Vámi naplánujeme schůzku podle Vašich představ.